+38 050-531-95-54

+38 067-618-19-71

Замовити зворотній дзвінок

Чому вам потрібна шпаківня

Хочете внести родзинку і додати неповторність свого саду? Зробити свій двір незвичайним і навіть казковим? Наблизити себе і свою сім’ю до природи, навчити дітей бачити прекрасне поруч, цінувати і поважати світ тварин і птахів, існуючий поруч з людиною? Як же зблизитися зі світом природи і знайти в ньому гармонію? Почніть з малого, повісьте на дерево шпаківню і годівницю! Ми забули про ці думках з дитинства, але ж вони не просто садові аксесуари.

З таких дрібниць вибудовується ціла картина, вони можуть не тільки підкреслити незвичайність і своєрідність атмосфери. Для наших дітей вони стануть цілим світом природи, навчать спостерігати, берегти і зберігати маленьку велике життя, радіти і сумувати, піклуватися, бачити прекрасне в дрібницях і просто захоплюватися цим світом, прищеплять людяність …

Зараз є просто величезний вибір аксесуарів і прикрас для саду. Рекомендуємо придивитися саме до годівниць і будиночків для птахів. Для чого це потрібно? Не тільки для того щоб дати притулок і нагодувати пернатих, це і відмінне дизайнерське рішення для інтер’єру вашого будинку, двору чи саду.

Такі вироби мають величезне декоративне значення. У дизайні цих садових аксесуарів немає будь-яких обмежень. Дерев’яні годівниці і пташники виглядають в саду дуже доречно і гармонійно.

Ми можемо запропонувати величезний вибір стилізованих предметів. Наприклад, у вигляді тих же птахів, піратів, незвичайних будиночків, казкових персонажів і немає обмеження фантазії дизайнера.

Створити по-справжньому індивідуальний і красивий виріб – це не така вже й проста справа. При виготовленні виробів ми використовуємо ялинову дошку і водостійку фанеру ФСФ. Використовуємо клеєні дошки, вододисперсійні фарби, водні лаки без запаху, тому будиночки виходять стійкими до всіх погодних умов і довговічними.

1 квітня 1906 р. підписана Міжнародна конвенція про охорону птахів. Так виникла традиція – в цей день всі жителі планети, а не тільки діти і любителі пернатих, вивішують годівниці, синичник і шпаківні. Але для цього не потрібно чекати конкретної дати, адже в будь-який час можна повісити годівниці і наповнити їх кормом, особливо в холодну погоду потрібно допомогти пернатим перезимувати. Адже за статистикою 9 з 10 синиць гине в зимовий період. Допоможемо птахам вижити!